.

.

Лесни сандали на улични завртки

Лесни сандали на улични завртки

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Суштински паметен главен дел за вашата летна гардероба, завртката од лесна улица е пријатно за око и на нозе. Горниот има сложена дизајн на исечоци, прилагодлива лента за прицврстување на лента и gore што се протега за совршено вклопување. Сите на добро занаетчиски занаетчиски чорап и лесна надворешна плоча. 1 инчен потпетица. Отворен пети. Затворање на тока. Стита за вклопување и удобност. Подготвена влошка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне