.

.

Заштитена марка ликовна уметност „Адмис семејна земја“ платно уметност од Санди Бертончеј

Заштитена марка ликовна уметност „Адмис семејна земја“ платно уметност од Санди Бертончеј

DEN 768.00

Од стока
Во продавницата

Уметник : Sandi Bertonceljsubject : Пејзаж-апестит : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска галерија со фотографии. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции, како што се Сотби и Тејт Модерната уметност. Ние веруваме дека секој има внатрешен фотограф, само чека да биде откриен. Објавувањето на 1x е големо достигнување; Многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш биле откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Санди Бертончеј „Адмис семејна земја“ платно уметност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне