.

.

Трговска марка ликовна уметност „Инспирација за сончогледи Инспирација“ Арт од Шерил Бартли

Трговска марка ликовна уметност „Инспирација за сончогледи Инспирација“ Арт од Шерил Бартли

DEN 1530.08

Од стока
Во продавницата

Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.Уметник : Шерил Бартлисјубјект : Пејзаж Апестил : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црно-бели куќи опкружени со цвеќиња. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Црно -бели куќи опкружени со цвеќиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне