.

.

Stuple Industries Истражете го кампувањето ноќно шаторско пожар Вудленд 48, Дизајн од Дафне Полсели

Stuple Industries Истражете го кампувањето ноќно шаторско пожар Вудленд 48, Дизајн од Дафне Полсели

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Истражување, кампување, камп, шатор, дрвја, природа . Дизајн од Дафне Полсели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне