.

.

Енергетска стоп Предна и задна замена на сопирачките за замена на сопирачките и комплетот за ротори со дебеломер KCOE одговара на наследството на Субару

Енергетска стоп Предна и задна замена на сопирачките за замена на сопирачките и комплетот за ротори со дебеломер

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

• ОЕ, или оригинална опрема, ротори во стилот кои се 100% мелници избалансирани и прецизни за да одговараат на вашето специфично возило. • ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација на комплет за сопирачки што ќе ги врати оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило. Тие се не-насочена површина на роторот со рамнотежа од 100% мелница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне