.

.

Водопад Еко динамичен P205 65R 116T патнички гума

Водопад Еко динамичен P205 65R 116T патнички гума

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Обезбедете зголемена ефикасност на дренажа на влажни патишта за подобрување на безбедноста на возењето. За цела сезонска влечење. За потивко, поудобно возење. Обезбедува оптимизирана изведба при промена на временските услови Водопад Еко динамичен P205/65 R15 116 T патнички гума.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне