.

.

Thumbrintz Funky Florals Paisley Fuchsia reg, 22,5 37

Thumbrintz Funky Florals Paisley Fuchsia reg, 22,5 37

DEN 579.68

Од стока
Во продавницата

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања. Thumbrintz Funky Florals Paisley Fuchsia килим, 22,5 "x 37" : Прекрасна уметност од Тим Кофи создава ботанички тематски дизајн во розова, портокалова и зелена за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне