.

.

Печатена хартија за ткиво за подароци, крофни, реми за листови

Печатена хартија за ткиво за подароци, крофни, реми за листови

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Jam Haper® крофни печатени хартија за ткиво за подароци ќе ги остават вашите приматели гладни за повеќе! Дизајнирано со шарени, вкусни крофни, овој труд додава забавен и празничен допир на кој било подарок. Погодно е за многу прилики за подароци. Користете го за да украсите торба, кутија или корпа за уредна презентација. Исто така, ќе го скрие вашиот подарок од yingубопитните очи. Мерење на 20 "x 30 ", оваа хартија за ткиво со мазно финиш може да биде совршено прилагодено за големи пакувања. Произведено е од висококвалитетна хартија од 20lb, така што ви е загарантиран издржлив производ! Овој пакет содржи 240 листови хартија, огромно снабдување што ќе ви служи добро. Големина : 20in x 30in Боја : Конус Количина : 240 крофни дизајн на ткиво. Големина : 20 x 30. Количина : 240 листови. Листовите се направени од хартија од 20 фунти . Елегантен додаток за завиткување за подароци, корпи за подароци, украсување и многу повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне