.

.

Трговска марка ликовна уметност „Audubon Vireo“ платно уметност од Johnон Jamesејмс Аудубон

Трговска марка ликовна уметност „Audubon Vireo“ платно уметност од Johnон Jamesејмс Аудубон

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Уметник : Johnон Jamesејмс Audubonsubject : Animalsstyle : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има две сиви птици кои стојат во центарот на рамката. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне