.

.

Chrortенски плус влечење на истегнување на Бермуда кратко

Chrortенски плус влечење на истегнување на Бермуда кратко

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Chic Women's Plus Stretch Surt на Bermuda кратко влечење на стил на целосна еластична лента за еластична половината 11 "Inseam лажички предни џебови Премиум истегнување ткаенина. Премиум ткаенина за истегнување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне