.

.

Трговска марка ликовна уметност шафран мандала I култура платно уметност од Мелиса Аверинос

Трговска марка ликовна уметност шафран мандала I култура платно уметност од Мелиса Аверинос

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Шафран мандала I култура“ платно уметност од Мелиса Аверинос : Уметничка : Мелиса Аверинос. Тема : Илустрација. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне