.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Прекрасен коњ Пинк цвет животински акварел сликарство врамена giclee текстуризирана уметност од ревизија на Лиза

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Прекрасен коњ Пинк цвет животински акварел сликарство врамена giclee текстуризирана уметност

DEN 671.84

Од стока
Во продавницата

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Лиза Ревизија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне