.

.

Женски белезници во боја

Женски белезници во боја

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Чув и топлина во класична облик на мита, ги прават Muk Luks® Women'sенски блок -блок белезници од суштинско значење за ладно време. Забавно копче за дрво детали го акцентира мекиот плетен дизајн за симпатична и лукава заземање на зимски главен. Nmachine миење ладно на нежен циклус, без белило, сува сува мала топлина. Увезени. nn- 100% акрилен uppern- 100% полиестерско руно ланг- повеќе опции за боја, достапна- една големина одговара на повеќето. Ребрести манжетни за дополнителна безбедност. Подготвено руно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне