.

.

Кисела лепенка деца мелем за усни

Кисела лепенка деца мелем за усни

DEN 447.52

Од стока
Во продавницата

Истражете свет на зачувување на усните со нашиот 8-парчен сет за мелем за усни, секоја цевка може да се пофали со рафал со вкус што ќе ве транспортира директно назад кон вашата омилена патека за бонбони од детството. Без разлика дали сте fanубител на класичната кисела лепенка деца црвена, сина малина или лимон од ламон, нашите мелеми за усни ќе ги третираат усните со вкус на носталгија. Неодоливи вкусови : Однесувајте се кон вашите сетила на експлозија на вкусови на уста, инспирирани од легендарните бонбони со кисела лепенка. Секој удар ве носи на патување со вкус што е слатко и кисело . Негување хидратација : формулирана со грижа, нашите мелеми за усни се збогатени со негување состојки како Ше путер и витамин Е за да обезбеди длабока, долготрајна хидратација. Кажете му збогум на суви, искривени усни и здраво на меки, еластични насмевки . Лесна примена : Нежните плочки на нашите мелеми за усни обезбедуваат без напорна примена, оставајќи ги усните да се чувствуваат свиленкаста и подготвени да ја преземат секоја авантура.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне