.

.

Sumn Industries розови цвеќиња и парфеми глам моден акварел дизајн врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Sumn Industries розови цвеќиња и парфеми глам моден акварел дизајн врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 24 x 1,5 x 30 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне