.

.

Трговска марка ликовна уметност „Трева бр. 8“ платно уметност од Улпи Гонзале

Трговска марка ликовна уметност „Трева бр. 8“ платно уметност од Улпи Гонзале

DEN 318.24

Од стока
Во продавницата

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Истакнати бои : сива, бела, кафеава, светло сина, црна боја што ја сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија на современи публикации нуди куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија на производи или проекти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне