.

.

Единствени поволни цени Plusенски плус големина пижами Полка точки Еластични комплети за спиење на половината

Единствени поволни цени Plusенски плус големина пижами Полка точки Еластични комплети за спиење на половината

DEN 335.84

Од стока
Во продавницата

Обликот на облеката за спиење е симпатична и обична, а вклопувањето е опуштено и лесно. Исклучително меки пижами, тоа е извонредно удобно. Оваа дневна облека е плетена во редовно вклопување со мачка за печатење со мачки и шорцеви од полкови со еластична половината и две странични џебови. Меките материјали на овој сет на пижами ве прават да се чувствувате пријатно за време на вашето време за одмор дома, особено кога спиете ноќе. - 1/2 половината1x 23 3/8 - 16 7/82x 25 18 1/23x - 26 3 /4 - 20 1/44 X - 28 1/2 22 Мерењето на должината е од рамо до полите. Единствени поволни цени Plusенски плус големина пижами поставени полкови точки еластични половини ноќевања полкови точки. Еластична половината. Краток ракав. Plusенски плус пижами. Страничен џеб. Лабаво вклопување. Моделот е 5'5 ", 207 фунти одговараат на големина 1x. Измијте на ниска температура, одделни алишта со ткаенина или боја, ниско пеглање и не се сува суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне