.

.

Фармерки за атлетски вклопувани во Georgeорџ Машки

Фармерки за атлетски вклопувани во Georgeорџ Машки

DEN 367.68

Од стока
Во продавницата

Додадете суштинско парче во вашата гардероба со овие фармерки за мажи за мажи на Georgeорџ. Конструиран со мек, издржлив памук со навестување на еластан што обезбедува удобна ткаенина што се флексира со вас. Овие фармерки нудат удобност, разноврсност и модерен изглед на тренд. Ова ажурирање опуштено вклопување нуди дополнителна просторија на седиштето и бутот за атлетската градба и животниот стил. Парови совршено со мета за обичен изглед или копче надолу за одличен деловен случај. Овие фармерки се машини што се перат и се достапни во разновидни бои и големини. Орџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран и современ стил. Фармерки за мажи за мажи на Georgeорџ : Опуштен стил на вклопување. 99% памук, 1% еластан. Машки фармерки. Истегнување тексас одговара. Седи на половината. Опуштено се вклопува низ седиштето и бутот. Заштитена нога. Копче пред и патент летаат. Три предни џебови. Две џебови. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско, ниско железо кога е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне