.

.

Chevron Monogram Duvet Cover, Fuchsia

Chevron Monogram Duvet Cover, Fuchsia

DEN 399.84

Од стока
Во продавницата

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG Chevron Monogram Duvet Cover, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во Фуксија, вар зелена и бела боја за овој уметнички управуван дух. Печатено во извонредни детали за ткаен дух, ова е моментална фокусна точка на секоја спална соба. Ткаенината е ткаена, а духот се печати и зашиени од полиестер за лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук мешавина. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Координирање на Shams на располагање. Скриено затворање на патент. Достапни големини : Близнак, кралица, крал. Машинско миење и суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне