.

.

Тоскана од лесни сандали со клинови од улица Монако

Тоскана од лесни сандали со клинови од улица Монако

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Доживејте ја финестата на италијански изработен сандал со Монако од Тоскана од Лесна улица. Изработено во Италија, ова лето слајд има два широки ленти на еластична гарда што се протега за да помогне да се обезбеди совршено вклопување. Дизајнирано на удобна клин -пета која е лесна и флексибилна со великодушно постепена влошка. 2 1/2 "клин -пета. Дарежливо постепено стапало. Истегнете за вклопување и удобност. Заоблен отворен пети. Лесен клин на единицата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне