.

.

Мојата слатка loveубов 12,5 Играјте со мене сет, вклучен, темен тон на кожата

Мојата слатка loveубов 12,5 Играјте со мене сет, вклучен, темен тон на кожата

DEN 399.52

Од стока
Во продавницата

Вашето дете ќе има сè што им е потребно за да се хранат и да се грижат за својата кукла за бебиња со мојата слатка loveубов 12,5 "Играјте со мене сет за игра со 16 парчиња, темен тон на кожата. Овој сет вклучува 12,5" бебешка кукла сите облечени во А. Отстранлив ромпер и слатка лента за отстранли од овошје и неколку додатоци за добиточна храна и грижа. Овој сет за игра за кукли за бебиња е совршен за време на игра, време за одмор, патувања со автомобили и многу повеќе. Вашето дете ќе се забавува да се преправа за хранење и капење на куклата. Мојата слатка loveубов 12,5 "Игра со мене, Темниот тон на кожата е дизајниран за мали деца и деца на возраст од 2 и повеќе години. • Ексклузивниот сет вклучува додатоци за хранење и капење • Сет на играчки е идеален за креативна, забавна и имагинативна игра за да помогне во Здрав развој на вашето дете. лесно се чистат со бришење со влажна крпа. • Само за употреба на кукли • Препорачано за деца на возраст од 2 и повеќе години • Увезено.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне