.

.

Трговска марка ликовна уметност Флорисон 22 платно уметност од Алан Блаустин, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Флорисон 22 платно уметност од Алан Блаустин, бел мат, дрвена рамка

DEN 399.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Флорисон 22“ платно уметност од Алан Блаустин, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне