.

.

Време и време женски фустан од кукавички

Време и време женски фустан од кукавички

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Чекор во сезоната на празници со ова прекрасно меко плетено време и фустан од вратот на вратот. Без разлика дали станува збор за празнична забава или на вечера со семејството и пријателите, ќе се чувствувате неверојатно во оваа облека! Направи мек рајон/полиестер/најлонски ребро хаци. Одлична работа за облека за вечера. Додадете неколку забавни додатоци што ќе додадат возбуда во секоја ноќ. Завршете го изгледот со одличен пар чизми и хеланки! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. хитови над коленото. Деколте на кукавици; фустан од џемпер. Ребреста плетена. 52% рајон/28% полиестер/20% најлон. Машина за перење. Увезени. Плетете џемпер од џемпер за жени од време и вистинито.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне