.

.

Fau кожа автомобил сонцето визир ЦД ДВД складирање на очила за сонце за сонце, држач за картички сиво сиво

Fau кожа автомобил сонцето визир ЦД ДВД складирање на очила за сонце за сонце, држач за картички сиво сиво

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Изработено е од кожна кожа, добро чувство на допир. Стилски дизајн, украсете го вашиот автомобил поуникатен и моден. Ги чува секојдневните предмети надвор од патот и на вашите прсти. Прилагодливите ленти за затворање се вклопуваат во повеќето стакло на возилото и можат лесно да се одвојат. Лесно за инсталирање на Сонце визир што нема да го потроши вашиот простор за автомобили. Добра торба за складирање за вашиот автомобил и нема да влијае на погледот пред. Дозволете разлика поради рачното мерење. Ви благодариме што разбравте. Осигурете се дека ова се точна стока пред да ставите нарачка за да избегнете да предизвикате непотребна загуба. Faux Leather Car Sun Sun visor CD DVD Storage Snowass Bards Card Docket Grey Capiture : 8 слотови за ЦДС + 4 картички слотови + 1 држач за сонце. ЦД, организатор на картички и очила за сонце, направете го вашиот возачки живот поудобен и празен . изработен од факс кожа, добро чувство на допир . Големина : 36x17x1cm / 14,17 "x6.69" x0.39 "(l*w*h). Пакет пакет пакет пакет пакет пакет Вклучено : 1 Х држач за ЦД за сонце на сонцето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне