.

.

Barkworthies третираат и џвакаат разновидни пакувања, 2 фунти

Barkworthies третираат и џвакаат разновидни пакувања, 2 фунти

DEN 271.20

Од стока
Во продавницата

Овој пакет со разновидност на кора што вреди е огромна два килограми од нашите најдобри третмани и џвакања. Секој третман е здрав, природен и безбеден. Прави одличен подарок. SKU : ADIB00 A045 TUCPROP 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ може да ве изложи на некој вид хемикалии, што е познато на државата Калифорнија да предизвика карцином за повеќе информации, одете на www.p65warnings.ca.gov Овој пакет со разновидност на разновидност на кората е огромна два фунти од нашите најдобри третмани и џвакања. Секој третман е здрав, природен и безбеден. Прави одличен подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне