.

.

Jordордаче со висок пораст на женските фармерки на мама, големини 2-22

Jordордаче со висок пораст на женските фармерки на мама, големини 2-22

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Ако сакате стил на добро чувство со леснотија плус доза на кул, не гледајте подалеку од високиот раст на мама од Jordордаче. Овие фармерки нудат ласкаво вклопување, висока половината и заострената, ногата за слабеење на глуждот со разиграна манжетна на дното. Наменети да ги сакате вашите криви со дополнителна просторија во колковите и бутовите, овие фармерки се меки, удобни и модни напред. Пар со мета за надвор од должноста што ќе го сакате. Материјал : 66% памук/29% полиестер/3% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. Одговара : тенок, кривичен вклоп; Заштитена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 29,5 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Не-јаз на половината за дополнителна удобност; дополнителна просторија во колкот и бутовите; Должина на глуждот; манжетни полите. Curенски кривини со високи мама фармерки од Jordордаче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне