.

.

Единствени поволни цени за женски пижами кратки ракави врвови и шорцеви

Единствени поволни цени за женски пижами кратки ракави врвови и шорцеви

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Овој стил на дневна соба го поставува лесно да се облече или полетува, што може да ви даде светло и едноставно искуство за облекување и да ве одржува убаво и удобно цел ден. Врвот : Врвовите имаат V-врат и краток ракав. Крај : Панталоните се карактеризираат со еластична половината, половината за влечење и исечокот. Супер меките пижами поставени за жени се мазни, дише и удобно за носење. Овој сет на пижами е обичен и елегантен, дури и ако гостинските посети одеднаш, нема да се чувствувате засрамени, правејќи го вашиот дом поудобен. 65% памук, 35% полиестер. V-врат. Увезени. Трим на Руфл. Еластична половината. Влечење на половината. 2 парчиња со кратки ракави врвови и шорцеви.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне