.

.

Денис Фрејтс „Ниска плима 1“ платно уметност

Денис Фрејтс „Ниска плима 1“ платно уметност

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Иако тој продава слики на сите видови на пазари, вклучително и National Geographic, Sierra Club и National Audubon, најголемиот дел од неговиот ентузијазам се троши за производство на отпечатоци за пазарот за ликовна уметност. Тие се прифатени за неколку национални изложби на Jurуниор и имаат освоено бројни награди, вклучувајќи ја и престижната фотографија на Националните државјани на Вестморленд на годината, и фотографот на Меѓународната градина на Кех за две последователни години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне