.

.

Слаби фармерки во боја на јуниори

Слаби фармерки во боја на јуниори

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Фармерките се класичен главен во плакарот на сите. Слаби стилови на нозе станаа од суштинско значење во гардеробата на девојчето. Овие без граници, јуниорите обоени слаби фармерки ги комбинираа и двете со трендовски пресврт. Со традиционален стил, вклучително и стил од 5 џеб, копче и затворање на поштенски патенти за додадена удобност, овие слаби фармерки во стилот на нозете доаѓаат во најразлични забавни бои што можете лесно да ги мешате и да одговарате со вашите омилени врвови и чевли. Без граници јуниори обоени слаби фармерки : 71% памук, 28% полиестер, 1% спандекс. Слаба нога. Стил од 5 џеб. Затворање на копче и патент. Јамки на појас. Машинско миење ладно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне