.

.

Сандали на Изабела од Изабела Изабела

Сандали на Изабела од Изабела Изабела

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Се сеќавате колку многу ги сакавте тие симпатични сандали од желе како млада девојка? Помислете на овие како возрасна верзија. Со разиграна, но практична силуета и мека, флексибилна лента за гемлити кои носат удобно од првиот ден, тие се совршена опција за топло време за одмор, викенди и ноќни датуми. Свежо преземање на сандалата Huarache, со поубави детали. Повеќе женски пропорции и форма. Меки, флексибилни ленти за гемлит. Неверојатно лесен и лесен за носење. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне