.

.

Елита за обука на машка елитна обука плетена пантолона

Елита за обука на машка елитна обука плетена пантолона

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Флексибилни и се чувствуваат добро, нашите дното ги одржуваат работите едноставни. Премиум, мека четкана ткаенина од руно за удобност и зашилена нога што овозможува движење, тие се совршени за да останат или да останат активни. Врзаните џебови ги чуваат вашите скапоцености безбедни и прилагодливиот внатрешен цртеж ги одржува работите на место, затоа слободно да се движите наоколу! Beе бидете удобни што го правите сето тоа. Трчање на пантолони. Технолошко руно трчање. Праска. рефлексивни. Машинско миење ладно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне