.

.

Расел Биг Машка премиум руно Пант

Расел Биг Машка премиум руно Пант

DEN 431.68

Од стока
Во продавницата

80% памук; 20% полиестермахин миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво средно, средно железо 80% памук; 20% полиестермахинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога Потребно е, суво суво средно, средно железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне