.

.

Сино сурфање Рамка за печатење во сликарство

Сино сурфање Рамка за печатење во сликарство

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Овој печатење на сликарството Parvez Taj "Blue Surf " ќе направи убав додаток на вашиот украсен дом. „Сина сурфање“ Рамка за печатење на сликарство : ГИКЕЛЕН ВИДОВИ ГИКЕЛ на архивска хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна трајна рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне