.

.

Енергетска стоп Задна Z Evolution Pad и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC одговара на Honda Accord

Енергетска стоп Задна Z Evolution Pad и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC одговара на Honda

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Прецизните дупки за вежба овозможуваат максимално ладење на роторот. Енергетски стоп заден Z23 Evolution Evolution Pad и комплет за ротор со црвен прав обложени дебеломер KC3127 Секој сопирачки што ги продаваме користат керамички материјал со јаглеродни влакна, обезбедувајќи без прашина, без бучава, без неуспешно искуство со сопирање .Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставен и економичен за зголемување на моќноста на сопирањето на вашиот дневен возач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне