.

.

Без граници за Божиќни хеланки на јуниорите

Без граници за Божиќни хеланки на јуниорите

DEN 639.20

Од стока
Во продавницата

Печатење инспириран од празник создава симпатичен и пријатна изглед на Божиќните хеланки на границите. Плишани велур и толку многу меки, овие хеланки прават да се подготват за празниците, да ги искористат - само да ги лизнете со координативната худи (продадена одделно) и веднаш сте празнични. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28,5 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сеопфатно печатење на празници; кадифен велур. Плишани празнични хеланки за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне