.

.

Заштитена марка ликовна уметност loveубов во воздухот платно уметност од ennенифер Нилсон

Заштитена марка ликовна уметност loveубов во воздухот платно уметност од ennенифер Нилсон

DEN 768.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Loveубов во воздухот“ Канвас уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Предмет : празници. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне