.

.

Ixir HTC One SV Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони

Ixir HTC One SV Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Доживотно гаранција IXIR HTC One SV Charger (10 стапки) Micro USB 2.0 кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2 кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне