.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Надградба на квинтесенцијалниот слајд, Dansen by Brinley Co. Овој лесен изглед има ох-толку-мека крзно од мечка и поддржувачка удобна пена од 4 мм tru ™ ™. Издржлива надворешна плоча и ретро токи инспирирана од плута го завршуваат дизајнот. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux Fur. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне