.

.

Трговска марка ликовна уметност некаде платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност некаде платно уметност по пекара во боја

DEN 253.76

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „некаде“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Тема : Типографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне