.

.

Сет за време на време и трајно заменливо и каиш за часовници

Сет за време на време и трајно заменливо и каиш за часовници

DEN 1279.20

Од стока
Во продавницата

Овој пат и заменливиот сет ви дава 20 начини да го носите вашиот часовник! Часовникот на нараквицата Роуз Голдтон доаѓа со 4 прилагодливи рамки и 6 различни ленти. Едноставно извртете ја рамката и изберете друга што одговара на вашето расположение. Користете ги игличките за брзо ослободување за да ја отстраните нараквицата и да изберете од најразлични опции за ленти во најразлични бои и материјали-дури и силикон! Обидете се со секоја комбинација. Толку многу начини да се носи! Заменливи бендови. Заменливи рамки. Глиц Безел. Корал Разел. Морнарица Безел. Розово злато. Силиконски ленти. Златна нараквица од роза. Црна веганска кожна лента. Коњак Веганска кожна лента. Морнари веганска кожна лента. Светло сива веганска кожна лента. Корал вегански кожен каиш. Силиконски каиш нане.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне