.

.

Атлетски работи женски плус големина лесна печатена худи

Атлетски работи женски плус големина лесна печатена худи

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Атлетските работи плус печатената со мала тежина, исечена кукла за жени е симпатична, удобна и разноврсна. Совршено е да го носите вашиот спортски градник за салата, да се дружите дома, па дури и на кој било секојдневен ден надвор. Доаѓа во најразлични бои за боја на вратоврска и има аспиратор со само -ткаенини, ленти и манжетни со само ткаенини. Дефинитивно ќе сакате да го имате ова во вашата гардероба за активни облеки! Атлетски работи женски плус печатена мала тежина отпечатена кукла.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне