.

.

Кактус wallидна уметност, сет од 2

Кактус wallидна уметност, сет од 2

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со прекрасно декоративни лајсни и душеци, давајќи им на секој дизајн убава естетика. Wallидна уметност „Кактус“, сет од 2 : Југозападна тема. Еспресо рамка. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Севкупна големина : 14 "x 16" секоја. Сет од 2.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне