.

.

Без граници за машки и големи машки постелнина

Без граници за машки и големи машки постелнина

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Овие машки постелнина шорцеви без граници ќе ви одат на шорцеви во топли, сончеви денови. Производството на лесна постелнина помага да се одржувате ладно во текот на целиот ден. Од плажа, до вечера надвор од градот или бранч, овие шорцеви се совршени за секоја пригода. Стил со обичен бел мета и копче надолу со вашите омилени патики за без напор кул и обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 75% памук/25% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. In Seam : 9 ''. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за удобност. Ocketsебови : џебови на задниот дел. Карактеристики : Кула, лесна ткаенина. Постелни шорцеви за мажи од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне