.

.

Анавија среќна слатка шеснаесет ѓердан, подарок за 16-ти роденден, роденденски подарок, сладок ѓердан за девојче-[златен бесконечен двоен прстен, картичка за подаро?

Анавија среќна слатка шеснаесет ѓердан, подарок за 16-ти роденден, роденденски подарок, сладок ѓердан за девојче-[златен

DEN 639.20

Од стока
Во продавницата

парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Материјал : Не'рѓосувачки челик. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. Големина на приврзок : 0,90 "LX 0,55" W.✿ Среќна слатка шеснаесет накит и картичка Овој нежен роденденски ѓердан има прекрасен шарм за двојни прстени, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање. Тоа го прави убав и внимателен подарок за денот на роденденот за ќерка, девојка, пријател. 16+2 "кабелски ланец.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне