.

.

Hasbro My Little Pony 3D Costume Hoodie

Hasbro My Little Pony 3D Costume Hoodie

DEN 353.44

Од стока
Во продавницата

Оваа официјално лиценцирана худи со виножито од виножито е совршено за fansубителите на моето мало пони. Поставена од руно. Костим Худи. Внатрешно означување. Аспиратор со шарени ресни и уши од 3Д ткаенини. Моите мали девојки за девојчиња од виножито од виножито од костуми : 60% памук, 40% полиестер. Официјално го лиценцирав мојот мал производ за пони. Голема искривена графика од предната страна со лице од виножито.Вашата малечка апсолутно ќе сака како може да се претвори во нејзиниот омилен мој мал пони лик, Виножито цртичка, со оваа прекрасна костумска костумска дуксерка! Направено од издржлива мешавина од памук со филоми мека руно, оваа качулка има голем број на фантастични детали, вклучувајќи ги и графиките на виножито од виножито од предната и задната страна и сет на 3Д крилја на ткаенини. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно, не правете дизајн на железо. Контрастни долги ракави со шема на ленти со виножито и манжетни со ребрести. Целосно затворање на патентот. Две предни џебови. Аспираторот е нагласена со уши од ткаенини и некои шарени ресни, додека целосното затворање на предниот дел од поштенскиот пакет обезбедува безбедно вклопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне