.

.

DesignArt 'Виолетова почнувајќи од I ’геометриски дувет -обвивка

DesignArt 'Виолетова почнувајќи од I ’геометриски дувет -обвивка

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

- живописни и нежни бои го осветлуваат вашиот простор и придонесуваат за жив и стилски сон Искуство . - Случаи за перници не се вклучени, но може да се купат одделно. - Не е вклучено : Вметнувачот на утешител. - 1 стандарден срам : долг 16 инчи широк x 26 инчи. Близнаци димензии : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне