.

.

Трговска марка ликовна уметност Kasumi One Canvas Art по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Kasumi One Canvas Art по пекара во боја

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Касуми една“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне