.

.

Време и време женски прашка сандала

Време и време женски прашка сандала

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина. Можете да танцувате во нив. Можете да работите во нив. И шансите се дека сте имале фер удел во незаборавни моменти во нив, исто така. Со ова време и Tru Slang Sling Thong Sandal, ќе имате доверба да го однесете патот помалку патуван без да жртвувате стил или удобност на патот. Се одликува со шик дизајн на прашка, кој веднаш ќе ве натера да се истакнете, додека дното е завршено со перничен ѓон за долготрајна удобност. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот живот на модерната жена. Од случајно до официјално, секогаш ќе имате парче за да ве видиме низ врвовите и долините во вашиот живот, истовремено зачувување и славење на вашето вистинско јас. Време и Тру Сандал за женски прашка : 100% полиестер горен; 100% полиестерска надворешна плоча. Чевли. Сандал од грло. Дизајн на прашка. Достапно во разновидни бои. Избришете чиста со влажна крпа кога е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне