.

.

Jaclynенски женски долг ракав за спиење на јака, сет, големини S-XL

Jaclynенски женски долг ракав за спиење на јака, сет, големини S-XL

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Традиционалниот сет на јака на изрез добива модерен вртеж во оваа облека за спиење поставена од Jacеклин Облека. Јака од јака со долги ракави, врвот и широката панталони за нозе се супер лабави и пространи за крајна удобност. Овој сет доаѓа во многу отпечатоци за да ве одведе во празничен дух додека завиткате некои подароци или ја украсуваат куќата. Машината што може да се мие и да се спушти суво ниско за супер лесно одржување. Џебови од страничен цвест. Празнична облека за спиење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне