.

.

Brinley Co. Копродукции за жени со широко кабел за возење со кат

Brinley Co. Копродукции за жени со широко кабел за возење со кат

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Трендовски, шик и софистициран овде за да ја покажеме широката чизма на телето од Brinley Co. Овој чизми за возење на коленото е направено со убаво потресен материјал и е нагласена со плетенка на каишот на глуждот. Внатрешниот патент прави лесен, влезен влез, а заоблената пети и мала потпетица додаваат привлечна висина на овој дизајн. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне